26 دی 1396
سئو کاری سایت

سئو کاری سایت

سئو (SEO) به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو می باشد


سئو (SEO) به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو می باشد.این که سایت شما بر اساس موضوعی که دارد در رتبه چندم موتورهای جستجو از جز جمله گوگل نمایش داده شود، بسیار بسیار مهم است، چرا که وقتی اشخاص در اینترنت موضوعی را جستجو می کنند، صد البته به آن نیاز دارند که در مورد آن تحقیق و جستجو میکنند، و موتورهای جستجو از بین هزاران هزار سایت که به آن ها معرفی شده، بر اساس معیار های خود سایت ها را رتبه بندی و به ترتیب نمایش می دهند و در نهایت اینکه اشخاص از بین همان 10 سایت اول به نتیجه مورد نظر خود می رسند و نیاز خود را اعم از دیدن نمونه کار، خرید، استعلام قیمت و .... برطرف می کنند.

به زبان ساده تر می توان این طور بیان کرد که : وقتی اشخاص در موتور جستجویی مانند گوگل، موضوعی را جستجو می کنند، طراحی سایت ها و مطالب زیادی وجود دارند که به آن موضوع پرداخته اند، حال موتورهای جستجو بر اساس الگوریتم و معیار های زیادی که دارند این سایت ها را دسته بندی کرده و بر اساس اولویت به اشخاص درخواست کننده نمایش می دهند، حال یک سایت در رتبه اول گوگل قرار می گیرد ، یک سایت در رتبه دوم، و خیلی سایت ها در صفحات دوم و سوم و ... قرار می گیرند!

روش خدمات دهی سئو و بهینه سازی سایت:

حال که به اهمیت بسیار بالای داشتن وب سایت و از آن مهمتر رتبه سایتتان در موتور های جستجو از جمله گوگل پی برده اید و تمایل دارید وقتی مخاطبین شما موضوعات و کلمات مربوط به شغل شما را در اینترنت جستجو می کنند سایت شما را در نتایج اولیه موتور های جستجو ببینند، ما به شما کمک می کنیم که به این هدف بزرگ برسید و تحولی عظیم در شغل و حرفه خود ایجاد کنید.

برای این منظور شما بایستی مراحل زیر را طی کنید :
1- ابتدا بایستی یک وب سایت کامل برای معرفی خود و خدماتتان داشته باشید.
(در صورتی که هنوز وب سایتی ندارید ابتدا از لینک "طراحی سایت" میتوانید توضیحات و قابلیت های سیستم پازن و پکیج های طراحی سایت را مطالعه و سفارش یک طراحی سایت حرفه ای و زیبا بدهید)

2- وب سایت شما باید از لحاظ محتوا و اطلاعات شغلیتان کامل باشد!

3- کلمات کلیدی خود را مشخص کنید.

4- بر اساس کلمات کلیدی که دارید، یکی از پکیج های خدمات سئو را انتخاب می کنید. (در انتخاب کلمات کلیدی و پکیج مناسب ما شما را صادقانه، راهنمائی خواهیم کرد)

کارهایی که برای سئو سایت شما انجام می شود :

فعالیت در شبکه های اجتماعی
معرفی سایت در انجمن ها
معرفی سایت در دایرکتوری ها
ایجاد وبلاگ
تولید محتوا
فعالیت جهت کسب لینک های خارجی (back Link)
تحلیل آمار google Analytics و ارائه گزارشات منظم
اصلاح ساختار و قالب سایت
اعمال تغییرات بر اساس الگوریتم های جدید گوگل
تحلیل کامل رقبا
و .......